Samsun Su Sporları Kulübü
Sporcumuz Bora Kurtman'dan Rekor PDF Yazdır e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 

Sporcumuz Bora Kurtman İstanbul'da yapılan Avrupa ve Dünya Kısa Kulvar Milli Takım Seçmelerinde Türkiye Rekoru Kırdı.50 m Kurbağlamayı :00:31:12 ,100 m Kurbağlamayı 01:07:14 yüzen sporcumuz Bora Kurtman daha önce yapmış olduğu 02.36:32 lık 200 m Kurbağlama derecesini 12 sn düşürerek 02:24:24 yüzmüş ve daha önce Fenerbahçeli Kaan Büyüktaş'ın kaplama mayolar yasaklanmadan önce kırmış olduğu 14 yaş 200 m Kurbağlama 02:24:02 lik derecesine ulaşmıştır.Sporcumuzun başarılarının devamını diliyor ve Aralık ayında yapılacak olan Katagori Final veya Kış Kupası Müsabakalarında Rekor Belgesini eline almasını temenni ediyoruz.

 
Sporcumuz Kıvanç Gür Dubaide PDF Yazdır e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

 
MİLLİLERİMİZ ALMANYA'DA PDF Yazdır e-Posta

Yüzme Milli Takımına Antrenör olarak seçilen Baş Antrenörümüz Coşkun Yılmaz ve sporcumuz Bora Kurtman Almanya Damstart şehrinde Ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.

 
MİLLİLERİMİZ BULGARİSTAN'DA PDF Yazdır e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

Milli Sporcularımız Samet Hacıoğlu,Yiğitcan Saat ve Baş Antrenörümüz Coşkun Yılmaz Ülkemizi Bulgaristan'da yapılacak olan Yıldız B Avrupa Şampiyonasında temsil etmek üzere Milli Takım kafilesine katılarak Bulgaristanın Varna Şehrine gitti.Milli Antrenörümüz Coşkun Yılmaz ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.

 
Modern Pentatlon Takımımız 23 Ekimde Adanada PDF Yazdır e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

23-25 Ekim Tarihleri arasında Adanada yapılacak olan Biatlon Milli Takım Seçmelerinr katılacak olan Takımımız Müsabakalara tüm hızıyla hazırlanıyor.Dubida yapılacak olan Biatlon Dünya Şampiyonasına gidecek Milli Takım kafilesinin seçileceği müsabakalar kulübümüz için çok önem taşıyor Milli Takım seçmelerinin 1. ve 2. ayağında 1 olan sporcularımız Samet Hacıoğlu ve Kıvanç Gür'ün yine aynı başarıya ulaşarak Kulübümüzü ve Samsun İlimizi Milli Takımda eniyi şekilde temsil etmesini bekliyoruz.Teknik Heyetimizi ve Sporcularımıza başarılar diliyoruz.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Son >>

Sayfa 4 / 4